W Andersen Tax rozumiemy, że prawo to system złożony z wielu norm prawnych, których odpowiednie zrozumienie przekłada się na osiągnięcie znaczących korzyści i uniknięcie zagrożeń wynikających z prowadzenia przedsiębiorstwa.

Andersen Tax zatrudnia zespół wysokiej klasy doradców różnych specjalizacji, którzy potrafią doradzać w szerokiej gamie zagadnień biznesowych, łączących kwestie prawne, podatkowe i księgowe. Poniżej prezentujemy zakres naszych usług, dzięki którym otrzymają Państwo kompleksową i profesjonalną pomoc.

 • Doradztwo podatkowe

  Doświadczeni profesjonaliści Andersen Tax doradzą, w jaki sposób zoptymalizować struktury i procesy podatkowe w Państwa firmie, jak prawidłowo zastosować się do przepisów i jak uniknąć lub ograniczyć ryzyka podatkowe. Zapewniamy profesjonalną pomoc we wszystkich obszarach podatków oraz posiadamy ogromne doświadczenie w udzielaniu porad podatkowych zarówno osobom indywidualnym, jak i międzynarodowym firmom.

  Czytaj więcej
 • Usługi księgowe

  Andersen Tax świadczy kompleksowe usługi księgowe dla firm, oddziałów osób prawnych oraz osób fizycznych. Prowadzimy rozliczenia podatkowe, księgowe oraz rozliczenia z ZUS i sprawy pracownicze.

  Czytaj więcej
 • Ceny transferowe

  Oferujemy wiodące doradztwo w zakresie cen transferowych świadczone przez specjalistów docenionych przez International Tax Review.

  Czytaj więcej
 • Jednolity Plik Kontrolny (JPK)

  Andersen Tax w Polsce dysponuje autorskim narzędziem do generowania JPK, a także wiedzą ekspercką w tym zakresie. Nasze narzędzie z sukcesem zostało wdrożone i korzystają z niego międzynarodowe korporacje działające w Polsce.

  Czytaj więcej
 • Narzędzie do walidacji numerów VAT

  Zespół Andersen Tax stworzył Andersen Tax VAT ID Validator, wyjątkowe narzędzie informatyczne do weryfikowania numerów VAT zarówno polskich jak i zagranicznych kontrahentów. Andersen Tax VAT ID Validator szybko przeprowadza weryfikację i generuje potwierdzenia statusu numerów VAT, dzięki czemu mogą Państwo potwierdzić status kontrahenta w każdym momencie.

  Czytaj więcej
 • Przedstawicielstwo podatkowe i usługi w zakresie VAT

  Andersen Tax pomoże Państwa firmie w rejestracji dla potrzeb VAT i prowadzeniu ewidencji VAT w Polsce, a także będzie przedstawicielem w kontaktach z polską administracją podatkową.

  Czytaj więcej