Dlaczego Andersen Tax

rozwiązania z najwyższej półki

Andersen Tax jest firmą doradczą zatrudniającą doradców podatkowych i specjalistów księgowych, którzy zawsze znajdą najlepsze rozwiązanie, adekwatne do Państwa potrzeb biznesowych lub prywatnych okoliczności i zgodne z prawem. Jako członek Andersen Global, Andersen Tax jest istotnym graczem na rynku konsultingu.

Siła w liczbach

Firma poprzez międzynarodowe stowarzyszenie Andersen Global, zatrudnia ponad 2 500 profesjonalistów pracujących na całym świecie, głównie w Europie, Stanach Zjednoczonych, Ameryce Łacińskiej i na Bliskim Wschodzie. W Andersen Tax doradzają najlepsi konsultanci, którzy swoje doświadczenie zdobywali w wiodących firmach doradczych i księgowych. Wielu z naszych ekspertów i konsultantów szczyci się tytułami zawodowymi i posiada dogłębną wiedzę i umiejętności, które pozwalają na dostarczanie praktycznych oraz optymalnych rozwiązań.

Zaufanie dzięki relacjom

Specjalizujemy się w doradztwie z zakresu prawa podatkowego i księgowości dla firm oraz osób prywatnych. Nasi klienci są w centrum naszego modelu operacyjnego, który został ułożony w taki sposób, abyśmy mogli zawsze zapewnić nasze przedsiębiorcze i proaktywne podejście, a nasi Dyrektorzy Zarządzający mogli współpracować bezpośrednio z Klientami. Profesjonaliści, których poznają Państwo na pierwszym spotkaniu z Andersen Tax będą osobami zaangażowanymi w projekt przez cały czas jego trwania.

Spersonalizowane usługi

Andersen Tax zapewnia swoim Klientom pełny zakres efektywnych kosztowo usług o wartości dodanej. Poświęcamy sporo czasu na zrozumienie zawiłości problemu każdego Klienta i jego biznesu tak, aby dostosować usługi do konkretnej sytuacji.