Marcin Matyka Partnerem w Andersen Tax

Jest nam niemiernie miło Państwa poinformować, że zespół Andersen Tax wzmocnił swoje kompetencje dzięki nowemu Partnerowi, Marcinowi Matyce, który wraz z trzema innymi doradcami podatkowymi dołączył do nas 2 października.

Marcin jest doradcą podatkowym, adwokatem i Partnerem w Andersen Tax. Ukończył studia prawnicze na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim im. Jana Pawła II i studia MBA na University of Central Lancashire. Swoją wieloletnią karierę rozpoczął w Arthurze Andersenie, gdzie przez 4 lata pracował w zespole podatkowym. Swoją karierę kontynuował w Deloitte, a następnie kierował praktyką podatkową w dwóch międzynarodowych kancelariach prawniczych tj. DLA Piper i Norton Rose Fulbright. Kierowany przez niego zespół w DLA Piper otrzymał w 2015 roku tytuł Polish Tax Firm of the Year przyznawany przez International Tax Review. Marcin specjalizuje się w postępowaniach podatkowych, prawie karnym skarbowym, opodatkowaniu fuzji i przejęć oraz międzynarodowym prawie podatkowym. Wspiera fundusze private equity, firmy z sektora nieruchomości, paliwowego jak również instytucje finansowe. Biegle posługuje się językiem angielskim.

„Jest nam niezmiernie miło powitać Marcina w naszym zespole” – mówi Matthew O’Shaughnessy, Partner Zarządzający Andersen Tax. „Wierzymy, że jego wiedza i doświadczenie będą atrakcyjną propozycją dla naszych klientów”.