Kariera

zostań częścią wyjątkowej firmy

Nieustannie poszukujemy talentów!

Obecnie poszukujemy osób na stanowiska:

 • Praktykant w zespole cen transferowych

  Andersen Tax buduje silny zespół specjalizujący się w cenach transferowych. Jest to niepowtarzalna okazja, aby przyczynić się do tworzenia globalnej firmy i zdobyć praktyczną widzę i doświadczenia ucząc się od najlepszych. Koniecznie wyślij swoją aplikację i rozpocznij praktyki w naszym zespole cen transferowych. Przekonaj się jak pracują doświadczeni specjaliści i poszerz swoją wiedzę!

  Czytaj więcej
 • Doradca podatkowy

  Prawo podatkowe to system połączonych ze sobą norm, a my szukamy kogoś, kto trafnie i korzystnie potrafi je ze sobą połączyć i wypracować praktyczne rozwiązanie dla klienta. Do naszego warszawskiego biura poszukujemy specjalisty, dla którego CIT, VAT, PIT i podatki międzynarodowe tworzą jedną całość i pozwalają na prowadzenie z sukcesem biznesu. Jeżeli chcesz pracować w dynamicznym zespole, rozwijając swoją wiedzę i umiejętności przy ciekawych, zarówno lokalnych, jak i międzynarodowych projektach, szukamy właśnie Ciebie!

  Czytaj więcej
 • Konsultant w zespole cen transferowych

  Poszukujemy wnikliwych, samodzielnych specjalistów z co najmniej 2 letnim doświadczeniem. Wytyczne OECD w zakresie cen transferowych nie są Ci obce, lubisz analizować dane i chcesz pogłębić swoją wiedzę, aby zostać specjalistą w dziedzinie cen transferowych. Chcesz pracować nad ciekawymi i pełnymi wyzwań projektami dla największych firm w Polsce i za granicą? Zgłoś się do nas! Będziesz pracował bezpośrednio z najlepszymi ekspertami w dziedzinie cen transferowych w kraju i na świecie. Nasi profesjonaliści są wysoko cenionymi specjalistami.

  Czytaj więcej
 • Praktykant podatkowy

  Jeszcze studiujesz, ale myślisz już o tym, żeby zdobywać cenne doświadczenie? Chcesz zastosować wiedzę teoretyczną zdobytą w czasie studiów w praktyce? Zależy Ci na tym, żeby się uczyć od najlepszych? Wyślij swoje CV i rozpocznij praktyki w naszym zespole podatkowym. Przekonaj się jak pracują doświadczeni specjaliści i poszerz swoją wiedzę z zakresu prawa podatkowego.

  Czytaj więcej

Zatrudniamy, wyślij swoje CV:

Imię i nazwisko

Adres email

CV

List motywacyjny

Wyczyść załączniki

Praca w Andersen Tax

Filozofia działania firmy Andersen Tax zakłada kreatywność, elastyczność i niestandardowe myślenie w poszukiwaniu praktycznych rozwiązań. Nasz zespół składa się z młodych, zaangażowanych pasjonatów w dziedzinie podatków, cen transferowych oraz finansów.

Nasza firma jest świetnym miejscem dla osób gotowych do podejmowania wyzwań, stawiających na osobisty rozwój i obsługę klientów na najwyższym poziomie. Andersen Tax jest jedną z największych niezależnych firm świadczących usługi doradztwa podatkowego, finansowego i księgowego, zarówno dla firm, jak i osób fizycznych. Wśród naszych klientów jesteśmy znani z najwyższej jakości, uwagi jaką im poświęcamy i przedsiębiorczego podejścia, jakie wnosimy do każdego projektu. Pracownikom oferujemy atmosferę, która sprzyja pracy w zespole, wspólnemu szacunkowi, otwartej komunikacji i ciągłemu rozwojowi.

Nasi ludzie

Nasi ludzie są naszym największym aktywem. I to właśnie oni i ich doświadczenie nas wyróżnia. Inwestujemy w ludzi, a oni inwestują w nas. Zatrudniamy inteligentne, zmotywowane osoby z pasją. Poszukujemy oddanych i kreatywnych profesjonalistów posiadających różnorodne doświadczenie, potrafiących wypracować najlepsze rozwiązania dla naszych klientów.

Nasza praca

Andersen Tax oferuje pełny wachlarz usług, nie tylko firmom, ale też osobom fizycznym, przez co zapewniamy naszym pracownikom możliwość pogłębiania wiedzy w wielu różnych obszarach zainteresowań. Klientom zaś oferujemy kompleksowe i kreatywne rozwiązywania. Pracując zarówno indywidualnie, jaki w zespole, jesteśmy dumni ze stawianych sobie celów, nowych pomysłów i jakości obsługi klienta.

Nasza kultura

Jeśli odpowiada Ci atmosfera sprzyjająca przedsiębiorczości, w której zaangażowanie i ambicja są wynagradzane, dołącz do Andersen Tax. Stawiamy na uczciwość, pracę zespołową, kreatywność i dążenie do doskonałości. Nasi pracownicy pracują w atmosferze wzajemnego szacunku i otwartej komunikacji.

Szkolenia i Rozwój

Andersen Tax przykłada ogromną wagę do zapewnienia swoim pracownikom możliwości wykorzystania w jak największym stopniu ich potencjału. Jako dodatek do szkoleń wewnętrznych oraz możliwości rozwijania wiedzy i umiejętności, które w naturalny sposób pojawią się każdego dnia, firma oferuje zewnętrzne szkolenia przeprowadzane przez wiarygodne organizacje, jak również projekty i szkolenia zagraniczne.

Globalny zasięg

Poprzez stowarzyszenie współpracujących ze sobą firm członkowskich Andersen Global, firma Andersen Tax jest obecna w wielu miejscach na świecie. Każde z tych biur wyznaje te same wartości i współdzieli sukces całej firmy. W Andersen Tax zawrzesz znajomości i poznasz współpracowników z innych krajów, z którymi będziesz spędzał tydzień pracy. Nasza firma wykracza jednak poza ściany naszych biur. Jako pracownik w Andersen Tax, skorzystasz z zawodowych i prywatnych znajomości jakie zawrzesz w biurze i poza nim.