Globalny Zasięg

Międzynarodowe stowarzyszenie Andersen Global®, które powstało w 2013 roku, nieustannie dąży do rozwoju modelu usług profesjonalnych, dostarczając tym samym najwyższy poziom usług doradztwa podatkowego i prawnego na całym świecie

Andersen Tax jest polskim członkiem Andersen Global® międzynarodowego stowarzyszenia zrzeszającego profesjonalistów z zakresu podatków i prawa, na całym świecie.

 • Globalny zasięg

  Andersen Tax zatrudnia ponad 2.500 profesjonalistów w wielu biurach na świecie. Nasza firma ciągle rośnie, ponieważ nasi eksperci, najlepsi w swojej dziedzinie profesjonaliści, zapewniają usługi na najwyższym poziomie. Nie dążymy do tego, aby być największą firmą, ale taką, która swoim Klientom na całym świecie świadczy najlepszej jakości usługi w spójny i przejrzysty sposób.

 • Wyjątkowa jakość usług

  Naszych profesjonalistów wybieramy biorąc pod uwagę ich podejście do Klienta. Naszym priorytetem jest i będzie wyróżniająca się obsługa, opierająca się na najwyższej jakości, zaangażowaniu i podobieństwie poglądów.

 • Wspólne wartości

  Wszyscy razem i każdy z osobna specjalista, będący częścią Andersen Global, wyznaje te same wartości, przez co zapewniamy ten sam najwyższej jakości poziom usług w każdym zakątku świata.

 • Jedna firma

  Budujemy Andersen Global, aby stworzyć JEDNĄ FIRMĘ, której klienci w różnych miejscach świata mają zapewnione kompleksowe usługi doradztwa podatkowego na najwyższym poziomie, świadczone przez doświadczonych specjalistów.