Andersen Tax przedstawia jeszcze mocniejszy zespół doradztwa podatkowego

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu czterech doświadczonych doradców podatkowych, którzy dołączyli do Andersen Tax w październiku 2017 r. Każdy z nich jest gotowy wesprzeć Państwa w złożonych zagadnieniach dotyczących doradztwa podatkowego i cen transferowych.

Do grona Partnerów dołączył Marcin Matyka, adwokat i doradca podatkowy. Marcin posiada 20-letnie doświadczenie w zawodzie specjalizując się w podatkach dochodowych, postępowaniach podatkowych i zagadnieniach opodatkowania transakcji międzynarodowych oraz doradza klientom borykającym się m.in. z problemami wynikającymi z prawa karnego skarbowego. Pracował dla firm z sektora energetycznego, paliwowego, nieruchomości, jak również dla instytucji finansowych i doradzał w ważnych projektach infrastrukturalnych. Zanim dołączył do Andersen Tax, Marcin był Partnerem i szefem praktyki podatkowej w Norton Rose Fulbright. Wcześniej zdobywał doświadczenie w Arthur Andersen, Deloitte i DLA Piper.

Stanowisko Dyrektora obejmuje Michał Kłos, który specjalizuje się w zakresie podatków CIT i VAT, postępowaniach podatkowych oraz sądowo administracyjnych. Michał zaczynał karierę w Arthur Andersen, a następnie przez 15 lat pracował w Deloitte doradzając w wielu zagadnieniach podatkowych. Posiada wieloletnie doświadczenie w podatkach pośrednich i pracował w dużej mierze dla podmiotów z sektora publicznego doradzając im w zakresie podatków pośrednich.

Katarzyna Chrapowicka posiada tytuł doradcy podatkowego i zajmuje się doradztwem w zakresie VAT, CIT, PIT, PCC oraz międzynarodowego prawa podatkowego. Z sukcesem reprezentowała swoich klientów przed organami skarbowymi oraz sądami administracyjnymi, w tym przed Naczelnym Sądem Administracyjnym. Wspiera firmy między innymi z sektora energetycznego, farmaceutycznego, budowlanego i paliwowego.

Anna Łaszczuk jest doradcą podatkowym i adwokatem. Specjalizuje się w postępowaniach podatkowych, pomyślnie reprezentując swoich klientów w sporach z organami podatkowymi. Jest autorem licznych publikacji z zakresu prawa podatkowego i laureatką min. Nagrody Ministra Gospodarki.

Nasz powiększony zespół łączy w sobie dziesięciolecia praktyki z jednym celem: dostarczenia najlepszych rozwiązań podatkowych, dostosowanych do Państwa potrzeb. Co więcej, Andersen Tax kontynuuje swój rozwój na arenie międzynarodowej, tylko w 2017 roku otwierając 24 nowe biura.